Toitumise ja treeningnõustamine Egle Eller-Nabiga

Christinas Clinicu individuaalse meditsiini keskuse meeskonda kuulub fitness-sportlane ja treener Egle Eller-Nabi, kes pakub toitumise nõustamist, koostab toitumis- ja treeningkavasid ning tegeleb kehakoostise analüüsiga nii kaliipermeetodil kui Eestis ainulaadse Metabolic Analytics® meetodil.

Keha tasakaal läbi toitumis- ja treeningnõustamise

Toitumise ja liikumise tähtsus on suurem, kui tihti arvatakse, sest need mõjutavad inimesi nii füüsiliselt kui emotsionaalselt – annavad või võtavad energiat, tõstavad või vähendavad keskendumisvõimet, tekitavad või aitavad ravida depressiooni ning mõjutavad naha ja juuste tervist. Egle rõhutab, et tervise kujundamise nõustamine ei ole vaid ülekaalulistele ning  kõik inimesed vajavad aeg ajalt oma toiduvalikute, kehakoostise ja eluviiside üle vaatamist, lisades, et eesmärgiks ei ole lühiajalised muutused või sõltuvus mõnest toitumis- või treeningkavast, vaid samm-sammuline motiveeriv liikumine hea vormi, tervise ja enesetunde poole.

Kehakoostise analüüs Metabolic Analytics® meetodil

Kehaanalüüsi abil saab paremini mõista oma keha – bioloogilist vanust, rasvaprotsenti, baasainevahetust jpm. Ainsana Eestis on Christinas Clinicus võimalik läbida kehakoostise analüüs lisaks tavapärasele kaliipermeetodile ka Metabolic Analytics® meetodil. Egle seletab, et tegemist on meetodiga, mis hõlmab keha 14 punkti mõõtmist ning analüüs annab täpsemat tagasisidet rasvaprotsendist erinevates kehapiirkondades.