Ainulaadne tervishoiukeskus Tallinnas

IMK on uus ja ainulaadne keskus, mis väärtustab Sinu aega ja hoolitseb Sinu tervise eest. Keskus koondab enda alla erakorralise meditsiiniabi, personaalsetel käitumisharjumustel, keskkonnal ja anamneesil põhineva tervisenõustamise ning hubase spordikompleksi. IMK on mõeldud inimestele, kes vajavad kiiresti abi oma vaimse- ja/või füüsilise seisundi parandamiseks.

Mis on individuaalne meditsiin?

Tavaliselt on meditsiin üldine. See tähendab, et inimesele lähenetakse peamiselt haiguse tunnuseid silmas pidades, pannes vähest rõhku inimese individuaalsetele tunnustele, käitumuslikele harjumustele ja geneetilisele profiilile. Kuna inimese tervis koosneb vähemalt kolmest erinevast dimensioonist, võetakse individuaalses meditsiinis vaatluse alla kõik heaolu puudutav.

Nõustamise osakond

Nõustamise osakonnas tegeleme patsiendi seisundi (vaimse või füüsilise) ja seda mõjutavate tegurite hindamisega, sellel põhineval psühholoogilise – ja/või tervisenõustamisega ning treeningute ja valgusteraapiaga. Siinsed teenused on mõeldud inimesele, kelle jaoks on oluline rahulolu oma vaimse ja füüsilise tervisega ning vajadusel sellega tegelemine.

Erakorralise vastuvõtu osakond

Meid kõiki võib tabada ootamatult tervislik seisund või vigastus, mis ei ole küll eluohtlik, kuid põhjustab ebamugavust ning vajab kiireloomulist abi. IMK erakorralise vastuvõtu osakonna eesmärk on võimalikult mugavalt ja lihtsalt taastada patsiendi normaalne enesetunne.

Teenus on tasuline.

Tel. 604 9009

Lahtiolekuajad:
E- R 08:00 – 18:00

Pärnu mnt 67A B-korpus, 3. korrus, Tallinn

Viimased artiklid

ema
,

Miks ema on “närvis”

Nõustaja soovitused kõigile emadele.
,

Kuidas halva tujuga hakkama saada?

Millal pöörduda halva tujuga psühholoogi või psühhiaatri poole?

Kas sul tekkis küsimus?